Reklama
  • Poniedziałek, 13 lutego (15:05)

    Kora. Zdrowie ważniejsze od kariery

Artystka postanowiła się oszczędzać i przede wszystkim dbać o zdrowie. Dlatego odmawia udziału we wszelkich telewizyjnych show. – Nina Terentiew zaproponowała Korze udział w nowym „Idolu”, ale nie zgodziła się.

Powiedziała, że jest osłabiona po tych wszystkich chemiach. Nie ma siły, żeby pracować w studiu cały dzień. Poza tym chce się cieszyć życiem, bo wie, że czasu zostało coraz mniej – zdradza „Dobremu Tygodniowi” znajoma piosenkarki.

Reklama

Odmawiając, nie myślała nawet o pieniądzach, które zarobiłaby w show. Dopóki jej lek nie był refundowany, a koszt leczenia wynosił 24 tys. zł miesięcznie, wokalistka zmuszona była pracować. Teraz Kora (65) nie odczuwa już takiej presji.

Może zająć się tylko swoim leczeniem i odpoczynkiem u boku męża, Kamila Sipowicza w domu na Roztoczu, bez obaw, że zabraknie jej na leki.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Kora (65) ma wielkie serce! Piosenkarka, która od 3 lat walczy z nowotworem jajnika, przekazała 100 tys. złotych na leczenie chorego na czerniaka 20-letniego Kamila Bryki, podopiecznego fundacji... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.