Reklama
 • Środa, 15 kwietnia 2015 (15:00)

  Wszystko wskazuje na to, że wokalistka (63) doszła już do siebie po walce z chorobą nowotworową. Podczas nagrania do pierwszego odcinka „Must be the music. Tylko muzyka” Kora w towarzystwie innych jurorów: Eli Zapendowskiej, Adama Sztaby i Piotra Roguckiego tryskała pozytywną energią i humorem. – Ja po prostu fantastycznie się czuję, ja jestem zdrowa! Tylko brakuje mi jeszcze ćwiczeń, wychodzenia, prawdziwego odpoczynku i jedzenia – zdradziła jurorka p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 kwietnia 2015 (10:05)

  Kilka tygodni temu była wokalistka Maanamu nazwała polskich biskupów „kupą sadła i starego, zmętniałego mózgu”. Te słowa zbulwersowały walczącego z sektami polityka, Ryszarda Nowaka. Skierował on do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez piosenkarkę. Ale do procesu nie dojdzie. – Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście wydała decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa wobec braku znamion popełnienia przestępstwa – powiedział nam Przemysław Nowak, rzecznik prasowy prokuratury.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 marca 2015 (11:00)

  Czy za mocne słowa o polskich biskupach słynna wokalistka stanie przed obliczem sądu?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 16 marca 2015 (10:00)

  Nigdy nie była typową matką. Swoje dzieci wychowała niekonwencjonalnie, ale dała Mateuszowi i Szymonowi dużo miłości. Teraz oni odwdzięczają się tym samym.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 marca 2015 (11:00)

  W ramach terapii malowała Madonny. Teraz czas na nowe wyzwanie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 marca 2015 (10:00)

  Wokalistka wierzy, że w powrocie do zdrowia pomogły jej Madonny. Ale już nie będzie ich więcej malować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 stycznia 2015 (12:00)

  Wokalistka (63) ma ostatnio dob rą passę. Pokonała problemy zdrowotne, a teraz może cieszyć się intratną propozycją. Wiadomo już, że Kora ma zapewniony udział w kolejnej, dziewiątej już edycji „Must be the music”. Jeśli będzie czuła się na siłach i podpisze kontrakt, zarobi dzięki udziałowi w show ponad 200 tysię cy zł. Nie jest tajemnicą, że szefowie Polsatu cenią ją jako jurorkę, a widzowie darzą ogromną sympatią. Właśnie to sprawiło, że póki co jako jedyna może być pewna ud

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 grudnia 2014 (12:00)

  Po zwycięskiej walce z rakiem Kora wreszcie czuje się lepiej i planuje nową trasę koncertową.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 15 grudnia 2014 (13:00)

  Artystka (63) planowała wrócić wiosną na scenę, ale musi zweryfikować swoje plany. – Owszem, Kora czuje się dobrze, ale nie na tyle, by podjąć się udziału w trasie koncertowej – zdradził jej mąż Kamil Sipowicz. Na razie jej fanom pozostaje tylko śledzenie jej poczynań w show „Tylko muzyka. Must be the music”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 15 grudnia 2014 (12:05)

  Po wielu miesiącach walki z chorobą piosenkarka Kora (63) wróciła do pracy. Znowu zasiadła w fotelu jurora, tym razem na żywo. W półfinale 8. edycji programu Must be the music. Tylko muzyka pojawiła się w znakomitej formie! Zachwyciła wypoczętą twarzą i rewelacyjną stylizacją. Od września sporadycznie pojawiała się w Warszawie. Zrobiła sobie dłuższą przerwę, odpoczywając na Roztoczu. I był to doskonały pomysł. Dziś znowu jest w świetnej kondycji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0