Reklama
 • Poniedziałek, 10 lutego 2014 (08:00)

  Wracając na plan „Must Be the Music” Kora (62) pokazała klasę i siłę. Artystka, która zmaga się z nowotworem („To sprawy kobiece”, powiedział jej mąż Kamil), właśnie skończyła chemioterapię.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (10:13)

  W połowie grudnia artystka poślubiła swego wieloletniego partnera. Co się kryje za tą niespodziewaną decyzją?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (10:10)

  Kora czuje się już lepiej i mam nadzieję, że w lutym pokaże się publicznie – powiedział w jednym z telewizyjnych programów mąż artystki, Kamil Sipowicz (61). Po tym, jak pod koniec roku piosenkarka sformalizowała swój wieloletni z nim związek, pojawiły się niepokojące doniesienia, że zmaga się z poważną chorobą. Dziś już wiadomo, że piosenkarka przeszła zabieg usunięcia jajnika, zaatakowanego przez nowotwór. Niestety, na tym nie koniec. Podobno doszło do przerzutów…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (09:52)

  Przez przeszło czterdzieści lat znajomości żyli na kocią łapę. Niedawno zalegalizowali swój związek. Powodem ich nagłej decyzji jest choroba wokalistki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (12:34)

  Czy wokalistka uniknie wyroku za posiadanie narkotyków? Jurorka Must be the music. Tylko muzyka Olga Jackowska (62), znana jako Kora, złożyła w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie pismo o warunkowe umorzenie prowadzonego przeciwko niej postępowania karnego (grozi jej do trzech lat więzienia za posiadanie narkotyków po tym, jak stołeczni policjanci w czerwcu ub. r. znaleźli w jej domu trzy gramy marihuany).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (12:07)

  Kora Jackowska nie spodziewała się, że już nigdy nie zagra z byłym mężem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (11:33)

  Para za cenę 1,5 mln zł sprzedaje swój dom w Bliżowie. Powodem tej decyzji są złe wspomnienia. Podobno nieżyjący już ich sąsiad Jarosław O., który miał nadzorować budowę posiadłości, przywłaszczył sobie materiały budowlane i ponad 300 tys. zł.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (11:31)

  Piosenkarka (61) złożyła wniosek o umorzenie toczącej się przed warszawskim sądem sprawy o posiadanie marihuany. Jackowska została zatrzymana po tym, gdy policja znalazła w jej domu trzy gramy narkotyku. Grożą jej za to 3 lata więzienia. Sąd rozpatrzy jej wniosek pod koniec czerwca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0